feed/rss
jest pusty
Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp
Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac.
Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.
Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl
Navireo to nowoczesny system ERP kompleksowo wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Tym, co wyróżnia go spośród innych systemów klasy ERP, jest duża elastyczność, dzięki której Navireo można łatwo rozbudować i dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto
Ulepszenia
Produkty Insert GT:
Sfera:
Plusy:
Zastosowanie:


Skip Navigation LinksdlaInsert.pl - Aktualności - VENDERO - Sklep internetowy do Subiekta

VENDERO - Sklep internetowy do Subiekta
Sklep internetowy do Subiekta lub witryna z ofertą albo serwis www.

Sklep internetowy

wygodna sprzedaż towarów z Subiekta GT oraz nexo. Zamówienia trafiają prosto do Subiekta, a panel administracyjny zapewnia pełną kontrolę nad zawartością i wyglądem serwisu.


Witryna z ofertą

strona z pełną ofertą sprzedażową, z podziałem na kategorie. Dane o towarach importowane są bezpośrednio z Subiekta. Można tu umieścić też dane kontaktowe czy informacje o firmie.


Firmowy serwis WWW

serwis, w którym można zamieszczać najważniejsze informacje o firmie, ogólny opis oferty (bez prezentowania produktów), aktualności, dane kontaktowe itp.


Załóż własny sklep lub witrynę za pomocą kilku kliknięć!
Nie musisz znać się na tworzeniu stron WWW - prosty kreator prowadzi Cię krok po kroku przez cały proces zakładania witryny. Wszystkie dane są pobierane z uzupełnionych pól w systemie InsERT GT lub InsERT nexo.

Nie przejmuj się domeną i serwerem
vendero to kompleksowe rozwiązanie, w ramach którego otrzymujesz hosting oraz prosty i czytelny adres internetowy.

Dostosuj serwis do swoich preferencji
Gotowe szablony graficzne oraz widgety pozwalają nadać witrynie indywidualny wygląd. Zawartość, układ i kolorystykę serwisu możesz w dowolnym momencie modyfikować.

Zarządzaj z dowolnego miejsca
Wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu i dowolna przeglądarka stron WWW.

Obserwuj ruch na stronie
Dzięki integracji z Google Analytics możesz sprawdzać, jak użytkownicy korzystają z Twojej witryny, skąd do niej trafili oraz które jej części odwiedzają najchętniej.Zobacz, jak zacząć