feed/rss
jest pusty
Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp
Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac.
Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.
Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl
Navireo to nowoczesny system ERP kompleksowo wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Tym, co wyróżnia go spośród innych systemów klasy ERP, jest duża elastyczność, dzięki której Navireo można łatwo rozbudować i dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto
Ulepszenia
Produkty Insert GT:
Sfera:
Plusy:
Zastosowanie:Subiekt GT
Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp.

Dla Subiekta GT powstało jak do tej pory najwięcej dodatków, zestawień i rozwiązań autorskich z całej linii programów GT. Jest to obecnie najpopularniejszy w Polsce system sprzedaży, który przy swojej prostej obsłudze oferuje funkcjonalność programów klasy ERP. Dzięki przejrzystemu interfejsowi jest jednym z najszybciej działających programów w swojej klasie. Architektura klient-serwer oraz wydajna baza MS SQL zapewniają bardzo szybką pracę zarówno podczas wykonywania standardowych czynności jak wystawianie dokumentów sprzedaży, przyjmowanie  dokumentów magazynowych oraz przy sporządzaniu zestawień okresowych, których mamy obecnie kilkadziesiąt rodzajów.


Najpopularniejszymi dodatkami do Subiekta GT są wzorce wydruków faktur sprzedaży jak np. faktury sprzedaży z listą należności. Bardzo często klienci kupują również wszelkiego rodzaju zestawienia własne SQL, które upraszczają procesy obliczeniowe oszczędzając czas użytkowników systemu a w tym przypadku kadry zarządzającej. Z programów zewnętrznych możemy polecić aplikację monitorującą pracę wszystkich użytkowników systemu o wdzięcznej nazwie Szpieg. Dzięki temu niewidocznemu dla użytkowników Subiekta GT programowi, właściciel firmy lub osoba odpowiedzialna za oddział,magazyn czy całą firmę może uzyskać pełny obraz wydarzeń w systemie w postaci raportu przychodzącego na określony adres e-mail.


Podczas zakupów dokonywanych na naszej platformie należy również zwrócić uwagę na wymagania, które podawane są w opisie każdego produktu gdyż część z nich nie będzie poprawnie pracować bez dodatkowych rozszerzeń jak np. Sfera dla Subiekta GT, Niebieski Plus itp.


Dla  ułatwienia każdy produkt zawiera w opisie zestaw ikon wskazujący na jego zastosowane gdyż należy wiedzieć, iż część rozwiązań autorskich  współpracuje z pozostałymi programami z linii GT jak Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT czy Navireo.


W przypadku, gdy nie możecie Państwo znaleźć na naszej stronie odpowiedniego dla siebie dodatku zapraszamy do wypełnienia formularza.