feed/rss
jest pusty
Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp
Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac.
Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.
Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl
Navireo to nowoczesny system ERP kompleksowo wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Tym, co wyróżnia go spośród innych systemów klasy ERP, jest duża elastyczność, dzięki której Navireo można łatwo rozbudować i dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto
Ulepszenia
Produkty Insert GT:
Sfera:
Plusy:
Zastosowanie:


Skip Navigation LinksdlaInsert.pl - Aktualności - Subiekt 123 - fakturowanie online... i nie tylko

Subiekt 123 - fakturowanie online... i nie tylko
Subiekt 123 to narzędzie służące do sprawnego wystawiania faktur i innych dokumentów handlowych, zarządzania informacjami o klientach oraz oferowanych produktach. System dedykowany jest przedsiębiorstwom, które szukają intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez zarządzania magazynem.

Subiekt 123


Subiekt 123 to narzędzie służące do sprawnego wystawiania faktur i innych dokumentów handlowych, zarządzania informacjami o klientach oraz oferowanych produktach. System dedykowany jest przedsiębiorstwom, które szukają intuicyjnego narzędzia do obsługi sprzedaży, bez zarządzania magazynem.

  • Prosta obsługa
  • Szybkie wystawianie faktur i dokumentów handlowych (w różnych walutach)
  • Sprawne zarządzanie informacjami o klientach i produktach
  • Obsługa JPK


Dla biur rachunkowych przygotowana została wyjątkowa oferta: w ramach licencji specjalnej na Subiekta 123, mogą one udostępnić podstawową wersję programu tym klientom, których obsługują z wykorzystaniem systemów InsERT GT lub InsERT nexo.

W ten sposób zwiększa się konkurencyjność biura, które oprócz kompleksowej obsługi, może zaproponować swoim klientom również wygodny system do wystawiania dokumentów i zarządzania informacjami.

Subiekt 123 jest zintegrowany z programami księgowymi InsERT nexo oraz GT, dzięki czemu dokumenty wystawiane przez klientów biur rachunkowych błyskawicznie trafiają do systemów Insertu, używanych przez biuro.

 

Licencjonowanie

  • InsERT GT

Licencja umożliwia udostępnienie Subiekta 123 stu klientom, jednak nie większej grupie, niż łączna liczba podmiotów zarejestrowanych w używanych przez biuro programach Rachmistrz GT i Rewizor GT.

  • InsERT nexo

Biuro rachunkowe może udostępnić Subiekta 123 w wersji podstawowej bezpłatnie wszystkim klientom, których obsługuje z wykorzystaniem programów linii InsERT nexo.