feed/rss
jest pusty
Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp
Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac.
Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.
Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl
Navireo to nowoczesny system ERP kompleksowo wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Tym, co wyróżnia go spośród innych systemów klasy ERP, jest duża elastyczność, dzięki której Navireo można łatwo rozbudować i dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto
Ulepszenia
Produkty Insert GT:
Sfera:
Plusy:
Zastosowanie:


Skip Navigation LinksdlaInsert.pl - Regulaminy - Regulamin Partnera

Regulamin Partnera
  1. Partner zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu ogólnego Serwisu, na podstawie którego staje się Użytkownikiem Serwisu.

  2. Operator ma prawo odmówić podpisania umowy partnerskiej z podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w Insert jako Autoryzowany Partner, Partner Handlowy lub Dyplomowany Serwisant świadczący usługi serwisowe i/lub programistyczne, bez podawania konkretnej przyczyny.

  3. Partner nie posiada uprawnień do gromadzenia punktów (Insertów).

  4. Partner zobowiązany jest do przestrzegania prawa i dobrego obyczaju przy umieszczaniu ofert swoich rozwiązań w Serwisie.

  5. Wszystkie oferty rozszerzeń umieszczane w Serwisie muszą zostać zatwierdzone przez Operatora

  6. Po otrzymaniu płatności Partner jest zobowiązany dostarczyć rozwiązanie klientowi w ciągu 7 dni roboczych. W przypadku niemożliwości zrealizowania zamówienia przez serwisanta w wyznaczonym czasie, winien on poinformować operatora o zmianie terminu realizacji.

  7. W przypadku niedostarczenia przez Partnera zakupionego rozwiązania, Partner zobowiązany jest do zwrotu klientowi całkowitego kosztu zakupu danego rozwiązania. Ponadto konto Partnera w Serwisie zostanie zablokowane, co uniemożliwi mu dalsze korzystanie z Serwisu.