feed/rss
jest pusty
Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp
Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac.
Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.
Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl
Navireo to nowoczesny system ERP kompleksowo wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Tym, co wyróżnia go spośród innych systemów klasy ERP, jest duża elastyczność, dzięki której Navireo można łatwo rozbudować i dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto
Ulepszenia
Produkty Insert GT:
Sfera:
Plusy:
Zastosowanie:


Skip Navigation LinksdlaInsert.pl - Regulaminy - Regulamin Klienta

Regulamin Klienta
  1. Klient zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu ogólnego Serwisu, na podstawie którego staje się Użytkownikiem Serwisu.

  2. Zbieranie punktów (Insertów) przez Użytkownika odbywa się na ustalonych zasadach. Zasady te nie ulegają żadnym zmianom oraz negocjacjom.

  3. Za każdy zakup w Serwisie punkty się sumują. Punktów nie można w żaden sposób spieniężać, odsprzedawać itp.. Punkty tracą ważność w przypadku likwidacji konta przez użytkownika, po 3 latach jego nieaktywności lub po naruszeniu Regulaminu

  4. Za zebrane punkty użytkownik może dokonywać zakupów w Serwisie. Cena w punktach podana jest przy każdym wybranym produkcie. Ceny te nie ulegają negocjacji.

  5. Punkty automatycznie zostają pobrane z konta użytkownika.

  6. Za zakupy gotówkowe Użytkownik zobowiązany jest zapłacić w terminie najpóźniej do 7 dni roboczych przelewem na konto podane podczas zakupu danego produktu.

  7. W przypadku nie wykonania zapłaty za zakupiony produkt, po 7 dniach zakup zostaje anulowany, a Użytkownik dostaje upomnienie. W momencie, gdy dana sytuacja powtórzy się dwa razy uznaje się, że Użytkownik złamał regulamin i zostaje pociągnięty do odpowiedzialności związanej z łamaniem ogólnych zasad Serwisu.

  8. W przypadku reklamacji zakupionego produktu, należy skontaktować się drogą mailową z obsługą serwisu.