feed/rss
jest pusty
Subiekt GT to nowoczesny system sprzedaży stworzony z myślą o firmach, które poszukują sprawnego narzędzia wspomagającego całościową obsługę działu handlowego, sklepu, punktu usługowego, rzemieślniczego itp
Gratyfikant GT posiada wiele rozbudowanych funkcji przydatnych w dziale kadr i płac.
Gestor GT to wygodny i elastyczny system wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami. Skutecznie wspiera różnego rodzaju działania handlowe i marketingowe, zapewniając wydajność i komfort pracy.
Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości. Program ten polecamy firmom prowadzącym księgę przychodów i rozchodów oraz płatnikom podatku zryczałtowanego, którzy rozliczają się w formie ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.
Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej.
Sello to nowoczesny system stworzony z myślą o tych, którzy sprzedają towary w serwisach aukcyjnych i poszukują wszechstronnego, a jednocześnie prostego narzędzia do obsługi aukcji internetowych. Program komunikuje się z serwisem Allegro.pl i eBay.pl
Navireo to nowoczesny system ERP kompleksowo wspomagający zarządzanie przedsiębiorstwem średniej wielkości. Tym, co wyróżnia go spośród innych systemów klasy ERP, jest duża elastyczność, dzięki której Navireo można łatwo rozbudować i dostosować do indywidualnych potrzeb firmy.
Witaj nieznajomy, zaloguj się lub załóż konto
Ulepszenia
Produkty Insert GT:
Sfera:
Plusy:
Zastosowanie:


Skip Navigation LinksdlaInsert.pl - Regulaminy - Inserty - program punktowy

Inserty - program punktowy
Zbieraj Inserty i płać nimi za kolejne zakupy.

insertyInserty, są to punkty, które klient dostaje przy każdym zakupie rozszerzenia znajdującego się na stronie serwisu.

Wszystkie punkty za zakupy na portalu sumują się. Punkty ulegają przedawnieniu po 2 latach od ich uzyskania.

Za zebrane Inserty można zakupić nowe rozwiązanie, pod warunkiem, że ilość Insertów jest równa bądź większa od jego ceny podanej w wewnętrznej walucie.

Przykład:

Inserty

  • Inserty są to punkty przyznawane za zakupy na Portalu.
  • Podlegają wymianie na rozszerzenia dostępne na stronie.
  • Ilość punktów do zdobycia oraz jego cena w Insertach podawane są zawsze obok
    ceny produktu w zł. 
  • Punktów nie można spieniężać, ani wymieniać się nimi pomiędzy kontami użytkowników.